Uc Kurus me Titra Shqip

Kur një vrasës serial Uc Kurus me Titra Shqip ndjek një lagje rome, një kapiten policie i zier fort bashkohet me një shef krimi cigan për të sjellë vrasësin para drejtësisë.

Shiko Uc Kurus me Titra Shqip HD

Personazhe te mire dhe interesante, histori e bukur dhe aksion, Muzika eshte pak e cuditshme por e mire per varietet, me pelqeu dhe po pres per episodet e radhes. Uc Kurus me Titra Shqip

Dhe përpiqem të mos paragjykoj si disa njerëz dhe të mos gjykoj duke parë një episod dhe të mos them se është i keq dhe ta urrej.

Disa njerëz po e kritikojnë shumë shfaqjen pasi vazhdojnë ta krahasojnë atë me The Pitt. Është mjaft i mirë dhe do të bëhet gjithnjë e më i mirë çdo episod. Aktorët janë të mirë, historia është e mirë, ne kemi disa nga aktorët nga The Pitt që është e bukur. Uc Kurus me Titra Shqip njerëzit duhet të jenë të durueshëm dhe t’u japin krijuesve të shfaqjes një shans.

Ku ta shikoj Uc Kurus Shqip?

Serialin Uc Kurus me Titra Shqip mund ta shikoni vetem ne faqen SerialeON.

Nuk jam adhurues i serialeve turke këtu, por ky! Unë jam i tëri. Episodi mbaron dhe tashmë po filloj të numëroj ditët deri të hënën e ardhshme. Vërtet një histori e mrekullueshme, komplot, shkrim, kast dhe aktrim.

Uraz dhe Ekin u dorëzuan si gjithmonë. Kjo është hera ime e parë që shikoj aslihan në një serial dhe ajo është shumë e mirë. Duhet ta shikoni te gjithe!!!!!

Scroll to Top
Scroll to Top