DESTAN ME TITRA SHQIP

Dashuria epike midis Akkiz, Destan me Titra Shqip vajzës legjendare të malit luftëtar jetimë nga Gök Khan Korkut Khan në stepat e ashpra të Azisë Qendrore dhe Gök Tegini Batuga, i cili mbeti jetim nga Korkut Khan në Pallatin Gök gjatë Gokturk Khaganate SerialeON.

Si ta shikoj Destan me Titra Shqip

Akkiz, një luftëtare e ashpër e njohur në mbretëri si kthetra e ujkut me dy koka, kujton fëmijërinë e saj dhe princin me të cilin është lidhur përmes plagëve të tyre më të thella.

Alpagu Khan dhe ushtarët e tij zënë pritë duke çuar në dënime të ashpra brenda dhe jashtë pallatit. Në ditët e sotme, familja në pushtet është e mbushur me biseda se kush mund të marrë fronin më pas.Ebru Sahin was born on May 18, 1994 in Istanbul, Turkey.

Ebru is an actress, known for Hercai (2019), Istanbullu Gelin (2017) and Babam (2017) dhe tani ne Destani me Titra Shqip.

 

Shiko ne HD Destani me Titra Shqip

Meryem është një pastruese me kohë të pjesshme që punon në periferi të Stambollit. Kur ajo fillon të përjetojë të fikët, ajo kërkon ndihmën e psikiatrit Peri për të kuptuar se çfarë nuk shkon me të.

Meryem, që vjen nga një familje konservatore, është e habitur se si Peri duket se është më mirë me një mënyrë jetese laike Destan me Titra Shqip. Por edhe Peri ka problemet e saj pasi është paragjykuese dhe e gjen veten duke u grindur me terapistët e saj. Shumë jetë të tjera të Turqisë Destan me Titra Shqip janë eksploruar në këtë dramë tërheqëse të komenteve shoqërore

Një çift i papërshtatshëm në një romancë në vendin e punës përbën bazën për këtë serial komedi romantike. Tarik (Dogu Demirkol) mund të mos duket si i riu më ambicioz, duke marrë parasysh mungesën e përvojës së tij në punë dhe mungesën e dëshirës për të gjetur një punë.

Gjithçka mund të ndryshojë, megjithatë, pasi ai bie në dashuri me bukuroshen Irem (Ece Çesmioglu) gjatë një interviste pune. Irem, duke dëshiruar një kthim në ditë më të mira, fillon të punojë në lagjen e Tarikut në kafenenë lokale. Ajo shpreson që një ditë të drejtojë biznesin e saj, por gjërat mund të jenë më shumë Destan me Titra Shqip.

Scroll to Top
Scroll to Top