Seriale Turke me Titra Shqip

Mire se erdhet ne Seriale Turke me Titra Shqip, ketu do gjeni te gjitha serialet te perkthyer ne gjuhen Shqipe.
Me poshte do mund te klikoni dhe te shikoni Serialet Turke me Titra Shqip. Te gjitha te perkthyera.

Shiko Seriale Turke me Titra Shqip 2023/2024

Shiko Seriale Turke me Titra Shqip ne HD. Ketu do gjeni Serialet me te Reja me Titra Shqip.

Te gjitha episodat e postuara jane te kualitetit me te larte FULL HD.

Edhe pse ndodhemi në periudhë pushimesh, Tring ka vendosur të mos pushojë. E ndërsa shumë seriale janë në trasmetim disa prej tyre do të përfundojnë në muajin Gusht për t’i lënë vendin disa të rinjve.

Kështu gjatë muajit Gusht seriali “Përralla e pafajsisë, Mejrem” do të mbarojë dhe menjëherë do të nis trasmetimin seriali “ Një histori nga Bodrumi ”, prodhim që pritet të ketë audiencë maksimale ku në qender është ndërthurja e brezave me një nga aktorët kryesor Murat Aygen, që për publikun është bërë i njohur në rolin e Xhan në serialin “Nusja nga Stambolli”.

Cilat Seriale Turke me Titra Shqip te shikoj?

Një tjetër serial që pritet tju mbaj të mbërthyer pas ekranit është “Pavarësisht dashurisë”. Një komedi romantike i cili do të trasmetohet në oraret e serialit “Dhoma 309” në kanalin 3PLUS dhe Jolly HD i cili do të njohë publikun tonë me një aktor të ri por shumë të talentuar e një yll në ngjitje sipas mediave turke dhe ndërkombetare, Can Yaman. Nga serialet Turke me Te Shikuara ne BB Albania.

Scroll to Top
Scroll to Top